Angela Martini dhe pushimet e saj luksoze

05/01/2018 13:44

Pas ceremonisë së martesës së realizuar në Las Vegas në dhjetor të vitit të kaluar, modelja shqiptare Anxhela Martini tashmë po shijon muajin e mjaltit.

Së bashku me bashkëshortin e saj, miliarderin Dragos Savulescu, Anxhela Martini ka zgjedhur një vend të ngrohtë për të kaluar disa ditë relaksi.

Modelja shqiptare ka bërë disa postime në rrjetin social Instagram, në të cilat shfaqet në një avion mjaft luksoz së bashku me bashkëshortin.

Detaje të tjera Anxhela nuk ka dhënë për vendodhjen e saj, ndaj nuk mbetet veçse të presim në postimet e rradhës.

FOTO GALERI
1/2

Top Channel