Njerëzit e famshëm kur kanë qenë fëmijë

28/12/2017 17:36

Ka shumë prej tyre që i kanë ruajtur më së miri tiparet e fëmijërisë, si John Legend apo Will Smith, por dhe shumë të tjerë që fëmijë pothuajse nuk njihen, si Amber Rose.

Një galeri fotosh na kthen disa vite pas të emrave të njohur botërorë, si Miranda Kerr, Heidi Klum, Karlie Kloss, Adam Levine etj. Shihni galerinë dhe a do i njihni sot?

FOTO GALERI
2/38
Will Smith

Top Channel