Joga me Jennifer Lopez (Foto)

27/12/2017 15:21

Jennifer Lopez tregoi në Instagram se punon fort për të ruajtur format e saj trupore.

Këngëtarja dhe aktorja 48-vjeçare postoi një video të saj gjatë një sesioni joge.

JLo shkroi “yogastrong” në klipin e shkurtër të postuar në rrjetin social, aty ku ndiqet nga rreth 71 milionë persona.

FOTO GALERI
1/16

Top Channel