Kryeministri Rama takohet me Donald Trump

20/09/2017 00:00

Kryeministri Edi Rama ka takuar presidentin amerikan Donald Trump dhe së bashku me bashkëshortet e tyre, Linda dhe Melani kanë realizuar edhe një fotografi, që shefi i Qeverisë shqiptare e postoi në faqen e tij në “Facebook” dhe e cilëson foto e ditës.

Rama ndodhet prej disa ditësh në Shtetet e Bashkuara, ku po merr pjesë në punimet e Asamblesë së përgjithshme të Organizatës së Kombeve të Bashkuara. 

Top Channel