McGregor dhe superjahti 480 mln dollarësh

14/09/2017 00:00

Conor McGregor duket se e ka harruar humbjen ndaj Floyd Mayweeather në Las Vegas dy javë më parë.

Prej ditës, ai është në Spanjë duke pushuar së bashku me miq dhe familjen e tij. Së fundi, Conor si për të treguar që pushimet luksoze të tij vazhdojnë ende, ka postuar së fundi foto nga ishulli i vogël spanjoll pranë Ibiza, Formentera, ku pranë tij ishte duke lundruar edhe superjahti 480 milionë dollarë. Jahti Sailing Yacht A është në pronësi të miliarderit rus Andrey Melnichenko.

Më shumë se 100 milionë dollarët që McGregor fitoi në ndeshjen e boksit ndaj Mayweather kanë bërë që irlandezi të mos e ketë me nxitim kthimin në “oktogon”. Trajneri i tij, John Kavanagh ka thënë disa ditë më parë se është shumë e vështirë që McGregor të ndeshet para vitit 2018.

FOTO GALERI
1/13

Top Channel