Një izraelite në krahët e heroit të Barçës

09/03/2017 00:00

Quhet Coral Simanovich dhe është një nga modelet më të njohura në Izrael. Prej disa muajsh ajo është zhvendosur në Spanjë pasi ka nisur një histori romantike me mesfushorin e Barcelonës, Sergi Roberto.

Lojtari katalanas është heroi i mbrëmjes historike të suksesit 6-1 ndaj PSG dhe duket se ka një arsye për shpërthimin e tij.

Simanovich është ndoshta sekreti i shpërthimit të tij në minutën e fundit të ndeshjes së zhvilluar në “Camp Nou”.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel