Si çdo të premte Britney Spears ka performuar në resortin ku dhe banon në Los Angeles. Këngëtarja ka performuar me një palë roba banje rozë me dantella.

Më herët bukuroshja 35-vjeçare ka konfirmuar lidhjen e saj me modelin 22-vjeçar Sam Asghari.

Në një foto diçitura lexon: Mbrëmjen e kaluar dhe ylli i lindur i Mississipi:, duke shtuar disa emoji me zemra dhe hashtagun #PieceOfMe.

FOTO GALERI
1/1

Top Channel