Tiranë, grabitje në kazino; autori arratiset me xhiron ditore

19/07/2016 00:00

Një grabitje me armë është verifikuar paraditen e sotme në një kazino në Tiranë. Burime policore bëjnë të ditur se ngjarja ka ndodhur tek zona e “21 Dhjetorit”.

Nën kërcënimin e armëve, autori ka marrë xhiron ditore të kazinosë dhe është larguar nga vendngjarja.

Agjentët e komisariatit numër 2 që ndodhet aty pranë kanë mbërritur në vendngjarje dhe po kryejnë procedurat hetimore për identifikimin dhe kapjen e autorit.

Top Channel