Aksident te “Brryli”, makina përplas këmbësorin

15/07/2016 00:00

Një këmbësor është përplasur nga një automjet në zonën e njohur si “Brrylli” në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur këtë të premte dhe i plagosur nga aksidenti ka mbetur 67-vjeçari Fahri Spahiu. Ai është përplasur nga një automjet teksa po kalonte rrugën dhe fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Mjeti drejtohej nga një vajzë rreth 25-vjeç dhe dyshohet se aksidenti ka ndodhur nga pakujdesia.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel