Era i zbulon fytyrën, ja kush është Sia

25/06/2016 00:00

Këtë herë Sia është tradhtuar nga parukja e saj. Ylli i muzikësh që nuk preferon të zbulojë fytyrën e saj të cilën e mban të mbuluar gjithmonë nga një paruke, këtë herë aksidentalisht e ka shfaqur atë.

40-vjeçarja po mbante një koncert në Denver’s Seriesfest kur era i ngriti lart paruken duke i shfaqur fytyrën dhe sigurisht që ky ishte një moment që paparacët mezi e prisnin dhe nuk mund ta linin të ikte.

Këngëtarja australiane 40-vjeçare ka folur më herët për arsyen pse ka zgjedhur të mbajë identitetin e saj të përqendruar, edhe gjatë intervistave. “Unë nuk dua të bëhem e famshme ose e njohur. Unë nuk dua të kritikohem për mënyrë se si dukem në internet”, deklaron Sia.

Këngëtarja ka përdorur një mënyrë anonimiteti me parukat dyngjyrësh bardhezi. Një nga këngët më të dashura të Sia-s është  “Cheap Thrills’ i cili vjen nga bashkëpunimi që ajo ka bërë me San Paul.

FOTO GALERI
2/4

Top Channel