Tifozet seksi ‘pasurojnë’ Euro 2016, nuk mungojnë edhe shqiptaret

17/06/2016 00:00

Kampionati Europian i futbollit është një nga ngjarjet më të rëndësishme dhe për këtë arsye tërheq vëmendjen e jo vetëm dashamirësve të sportit më popullor në botë.

Euro 2016 ka dhuruar emocione të mëdha në fushën e lojës, por spektakli nuk ka munguar as në tribunat e tifozëve me femra bukuroshe e seksi që i kanë dhënë ngjyra të tjera këtij evenimenti madhor.

“Goal.com” ka krijuar një fotogaleri me tifozet më seksi që kanë përkrahur kombëtaret e tyre deri në këtë fazë te Euro 2016, ku sigurisht nuk mungojnë edhe bukuroshet shqiptare.

FOTO GALERI
1/29

Top Channel