Selena Gomez nuk do t’ia dijë ç’thonë për të

14/06/2016 00:00

Ajo është rritur në ekranet dhe radiot tona, por tashmë nuk është më vogëlushja e Disney Channel.

Në një intervistë për GQ-në 23-vjeçarja thotë se nuk ka kohë të shqetësohet për njerëzit që e gjykojnë.

Këngëtarja e “The Hands to Myself” gjithashtu ka bërë të qartë që nuk ka kohë as për të ndjerë keqardhje për veten. “Nuk e kam mundësinë të ndërtoj jetën time me njërëz që kanë nga një mendim në çdo hap tëndin”, ka rrëfyer ajo për GQ.

Top Channel