Justin Bieber tregon forcën, por e pëson (VIDEO)

10/06/2016 00:00

Edhe pse mendonim se Jusin Bieber është rritur dhe është bërë më i matur, veprimi i fundit që ai ka bërë është një budallallëk i vërtetë.

Në një video që ka pushtuar mediat online, e cila duket se është postuar fillimisht në “Snapchat”, shihet Bieber i cili konfrontohet me një djalë sa dyfishi i përmasave trupore të tij.

Teksa ndodhet në hollin e hotelin, dyshja shihet teksa godet njëri-tjetrin. Edhe pse është Bieber ai që godet i pari, kjo nuk zgjati shumë pasi djali, i cili ende nuk është identifikuar, e merr dhe e hedh menjëherë në tokë.

Top Channel