Është në një formë fizike të shkëlqyer dhe Britney Spears e tregon këtë me fotot e saj të cilat i publikon në rrjetet sociale.

Këngëtarja 34-vjeçare ka punuar së tepërmi në palestër kohët e fundit dhe rezultatet kanë qenë më të vërtetë mbresëlënëse, kjo u duk mjaft mirë edhe në koncertin e saj të fundit, për të cilin u tha se këngëtarja ishte kthyer në ditët e saj më të mirë.

Një ditë më parë, nëna e dy fëmijëve, ka postuar në “Instagram” një foto nga palestra teksa është duke kryer një ushtrim në pasqyrë relativisht jo të lehtë.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel