“Bëjmë seks xhungle!”

07/06/2016 00:00

Ice-T dhe Coco Austin, në një intervistë për “E!News” të hënën, kanë thënë se pas 10 vitesh martesë vazhdojnë të bëjnë “seks xhungle”.

58-vjeçari Ice-T e shtjelloi kështu një skenë paraprake seksi me bashkëshorten e tij: “Në rastet e rralla që jemi pa vajzën tonë të vogël, shkojmë në restorant. Pas darkës, shkojmë në ndonjë klub ose në ndonjë vend intim. Pasi pimë ndonjë gotë, Coco vjen në qejf e nis të kërcejë. Duke e parë, eksitohem”.

“Më pas, hipim në makinë dhe “tërbohemi” më shumë. Kur vijmë në shtëpi, bëjmë seks xhungle”, shtoi Ice-T.

Top Channel