Ja si e tregon patriotizmin Jessica Simpson

31/05/2016 00:00

Jessica Simpson postoi në Instagram një foto me bikini që kishin të printuar flamurin amerikan, për të treguar se është patriote dhe për t’u mburrur njëkohësisht me “asetet” e saj. Pra, me një gur vret dy zogj.

Këngëtarja 35-vjeçare e kishte hapur të gjithë xhaketën e saj xhins për foton që kënaqi 2.7 milionë ndjekësit e saj në Instagram.

Një ndjekës shumë mirënjohës shkroi: “Zoti e bekoftë Amerikën! Je femra më seksi në botë!!!!”

Një tjetër shkroi: “Dukesh e mahnitshme!”

FOTO GALERI
1/5

Top Channel