Ja e dashura e re e DiCaprio-s

14/05/2016 00:00

Pas lidhjeve të tij të mëparshme me modele si Naomi Campbell, Gisele Bundchen e Bar Rafaeli, kohët e fundit Leonardo DiCaprio duket se është fiksuar me modelet bjonde dhe e radhës është polakja Ela Kawalec.

Sipas “Daily Mail”, Ela është e dashura e re e aktorit tashmë 41 vjeçar.

Fituesi i çmimit “Oscar” dhe modelja polake janë fotografuar së bashku në Nju Jork ditën e enjte pas një feste një natë më parë.

FOTO GALERI
1/15

Top Channel