Madonna e tepron në këtë video! Kritikohet ashpër

04/05/2016 00:00

Madonna ka festuar pas “Met Gala” së bashku me miqtë e saj Diplo dhe reperin Frencha Montana.

Ndërsa është bërë qendra e diskutimeve për veshjen e saj, e cila nxirrte në pah të pasmet, Madonna ka habitur fansat e saj në një video të publikuar së fundmi në rrjetet sociale.

Në video, ylli i muzikës shihet të stimulojë seksin oral, ndërkohë që shikon nga kamera.

Shumë fansat kanë kritikuar Madonna-n për këtë video, duke menduar se ky veprim është i tepërt.

Top Channel