Kanë bërë apo jo operacion në gjoks këto VIP-a?

27/04/2016 00:00

Gjoksi i stërmadh që ishte në modë te modelet e viteve ’90 ka dalë tashmë jashtë mode, për t’i lënë vendin një gjoksi më të vogël dhe më normal në pamje të parë. VIP-at e sotëm preferojnë që operacioni që bëjnë për zmadhimin e gjoksit mos të jetë shumë i dukshëm.

Një kirurg plastik thotë për “Daily Mail” se femrat e botës së spektaklit kërkojnë implante më të vogla ditët e sotme, në mënyrë që fansat të mbesin me mëdyshjen nëse kanë bërë ose jo operacion.

Duke parë fotot, Adrian Richards thotë se Taylor Swift, Miranda Kerr dhe Jessica Alba kanë bërë operacione në gjoks. Po ju, si mendoni?

FOTO GALERI
1/8
Taylor Swift si ishte

Top Channel