Mariah, kujdes se të doli!

23/04/2016 00:00

Ka qejf t’i tregojë format e saj me fustane luksoze, por Mariah Carey tregoi më shumë seç duhej mbrëmjen e së enjtes, në Dhomën VIP të Parisit.

Këngëtarja 46-vjeçare kishte veshur një fustan të zi me një dekolte shumë të hapur dhe me një lëpirëse në gojë.

Nga fotot duket që këngëtares i ka dalë një pjesë e mbulesës së thithkës, por ajo nuk e vrau aspak mendjen.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel