Alarm i kuq! Blac Chyna harron të brendshmet në shtëpi

19/04/2016 00:00

Blac Chyna sigurisht që dëshiron të tregojë format e saj, dhe 27-vjeçarja për të rënë në sy ka harruar të brendshmet në shtëpi.

Ajo është shfaqur në një klub nate në Savannah me një fustan të mrekullueshëm të kuq, ku dukej si një sirenë.

Bashkë me të ndodhej dhe i fejuari 29-vjeçar, Rob Kardashian. Çifti shfaqej mjaft i lumtur në tavolinën e tyre, teksa përkëdhelnin njëri-tjetrin.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel