Rita Ora dhe motra, foto gjysmë të zhveshura

30/03/2016 00:00

Rita Ora i ka kënaqur edhe një herë tjetër ndjekësit e saj në rrjetet sociale me foto ku shfaq trupin e saj të tonifikuar.

Por këtë herë, këngëtarja është fotografuar së bashku me motrën e saj, të dyja mjaft tërheqëse.

Elena Sahatçiu është bërë e njohur falë Ritës, por, ajo është edhe menaxhere e këngëtares së famshme.

Këtë javë Rita është detyruar të përballet me akuza se ka pasur një aferë me Jay Z, por duket se nuk kanë ndikuar shumë në humorin e saj.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel