Emine Çunmulaj bëhet nënë

29/03/2016 00:00

Ajo vazhdimisht ka kënaqur ndjekësit e saj në Instagram me foto teksa shijonte ditët e fundit të shtatzanisë, në pritjen e saj të ëmbël.

Të martën, profili i modeles shqiptare me famë boterore, Emina Çunmulaj, është zbukuruar akoma më shumë pasi vetëm pak minuta më parë është postuar fotografia e parë e vogëlushes të sapoardhur në jetë.

Emina ka publikuar një foto të familjes së saj të re, ku shihet së bashku me bashkëshortin dhe vajzën, të cilën ka vendosur ta quajë Ella Faria Nazarian.

FOTO GALERI
1/1

Top Channel