Emily Ratajkowski godet sërish

29/03/2016 00:00

Ajo ka marrë famë për format e saj, që kur ishte pjesëmarrëse në “Blurred Lines” të Robin Thickie.

24-vjeçarja ka treguar pak më shumë nga format e saj teksa ka pozuar me një këmishë të bardhë, mjaft të hapur.

Fotot janë nga seti i publikuar një javë më parë për bizhuteri, dhe bukuroshja i poston herë pas here në profilin e saj në Instagram.

Top Channel