Si i festonin Pashkët Kourtney dhe Kim

25/03/2016 00:00

Pashkët festohen edhe në klanin e Kardashian. Të enjten Kourtney ka postuar një foto të vjetër të saj dhe të së motrës, Kim kur ato kanë qënë fare te vogla.

Të dyja motrat kanë qënë duke festuar në kopështin e shtëpisë Pashkët dhe vajzat mendohet të jenë të moshave dy dhe tre vjeç , njësoj si vajzat e tyre sot, North West dhe Penelope Disick.

Njësoj si ato në këtë foto të 30 viteve më parë, edhe vajzat e tyre sot kanë ndihmuar njëra-tjetrën në festimet për Pashkët.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel