Një fizik të mirë për pranverë

21/03/2016 00:00

Orari i ngjeshur i koncerteve e ka ndihmuar mjaft të mbajë një fizik të mirë. Dhe Britney Spears ka postuar për fansat e saj të dielën një foto me bikini të verdha, teksa merr rreze dielli në oborrin e shtëpisë së saj.

Nën diçiturën “Duke u rehatuar”, Spears tregon ambientin e shtëpisë së saj luksoze në Las Vegas.

Më pas këngëtarja 34-vjeçare ka postuar një foto me djali e saj Jayden dhe mbesën Lexie teksa lozin golf, pasi u rehatua në pishinën e shtëpisë.

FOTO GALERI
2/2

Top Channel