Karriera e saj në modeling ka arritur maja të larta këtë vit dhe kjo vërtetohet me faktin se në Javën e Modës në Paris, Bella Hadid kishte shumë protagonizëm.

Në një set fotografik për “Harper’s Bazaar” të Spanjës, 19-vjeçarja ka pozuar “topless” dhe ndjekësve të saj në Instagram i ka shpërndarë disa foto përpara se revista të dalë në treg.

Seti fotografik është realizuar nga Txema Yeste dhe në një prej fotove, motra e Gigi Hadid shihet duke ngritur bluzën për të treguar pjesën e poshtme të gjoksit.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel