Ngjashmëria e habitshme me Kendall Jenner

17/03/2016 00:00

Ajo është 20 vjeçe, po aq sa Kendall, ka flokë të gjata ngjyrë kafe, linja të përsosura dhe shumë foto si ato të supermodeles.

Christine Burke është cilësuar si Kendall Jenner e dytë për ngjashmërinë e habitshme me yllin e “Keeping Up With The Kardashians”.

Në profilin e Christine në “Instagram” gjen foto ku 20-vjeçarja shfaq bukurinë e saj në vende ekzotike, por shumë prej tyre kanë ngjashmëri të madhe edhe me fotot e Kendall.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel