Si një supermodele që është, Irina Shayk është e mësuar të pozojë në situata të ndryshme dhe të çuditshme, por kështu si në këto poza nuk e kishim parë kurrë.

Rusja 30-vjeçare improvizoi një set fotografik me një gomar dhe fotot e postoi në Facebook ditën e martë. Modelja bukuroshe duket e mahnitshme me një bikini që nxirrte në pah gjoksin e saj për 7.1 milionë “friends”-at që ka në rrjetin social.

Në foton e parë, ku është paksa e përkulur drejt celularit, kuptohet qartë se pse Irina ka fituar kontrata me gjigantë si “Victoria’s Secret” dhe “Sport’s Illustrated”.

FOTO GALERI
1/2

Top Channel