Calvin dhe Taylor shijojnë pushimet

16/03/2016 00:00

Ata së fundmi kanë festuar përvjetorin e tyre të parë dhe duket se Taylor Swift dhe Calvin Harrin janë më të dashuruar se kurrë më parë.

Çifti ka vendsour të shkëputet për pak kohë nga axhenda e tyre e zënë për të shijuar disa pushime në bregun e detit.

Ditën e martë, 26-vjeçarja Taylor dhe 32-vjeçari Calvin kanë publikuar disa fotografi të pushimeve të tyre në rrjetet sociale.

Në një foto, këngëtarja shihet së bashku me Dj skocez në bregun e detit ndërkohë që puthen. Taylor dukej në super formë fizike, veshur me një palë rroba plazhi të zeza.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel