Është e famshme për fizikun e përkryer dhe bukurinë e saj natyrale, kështu që Emily Ratajkowski nuk kishte si të dukej keq në fushatën publicitare të “Express One Eleven”.

Modelja 24-vjeçare kishte veshur një kostum banjoje të kuq, me një dekolte shumë të hapur. Këtë kostum e kishte shoqëruar me një palë xhinse të shkurtra.

Në një pozë tjetër, ajo shihet vetëm me kostumin dhe pa xhinset, duke na treguar këmbët e gjata.

FOTO GALERI
2/6

Top Channel