Këtë fundjavë nis zyrtarisht Botërori i ri i Formulës 1 me Çmimin e Madh të Australisë dhe bukuroshja BrittnyWard do të jetë në radhën e parë për të frymëzuar pilotin e McLaren, Jenson Button.

Ish-modelja e “Playboy”, që u zgjodh edhe Miss Janari nga kjo revistë vitin e kaluar, tërhoqi vëmendje kur u pa publikisht me pilotin britanik, 36-vjeçarin Button.

Mirëpo, shoqëria me Jenson nuk është arseyja e vetme që ajo pushton faqet e revistave rozë, por edhe fotot e “nxehta” që publikon në llogarinë e saj në Instagram të cilat marrin shumë “like” dhe komente.

Së fundmi, ajo ka publikuar disa foto shumë seksi me të brendshme, gjë që nuk është ndonjë risi, pasi në të kaluarën Brittny ka guxuar edhe më tepër.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel