Daphne Joy tërbon dhe demin

12/03/2016 00:00

Daphne Joy shfrytëzon çdo mundësi për të treguar format e saj të bollshme. Duke bërë plazh në Punta Mita, 29-vjeçarja kishte zgjedhur një kostum banjoje të kuq shumë seksi.

Bukuroshja ndodhet për pushime në Casa Aramara të Meksikës së bashku me të dashurin e saj Jason Derulo.

Këngëtari 26-vejçar, i cili u nda nga e dashura e tij Jordin Sparks në 2014 pas 3 vitesh lidhjeje, prej 4 muajsh tashmë përjeton një marrëdhënie me ish të dashurën e 50 Cent.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel