Kate Upton, një “amvisë e vërtetë”

11/03/2016 00:00

Kate Upton ka pozuar për një set fotografik për numrin 100 të revistës “V”, që tregon se si do të ishte modelja e famshme nëse nuk do të kishte bërë karrierë në fushën e modës.

23-vjeçarja merr rolin e një amvise për fotot e realizuara nga fotografi Sebastian Faena, duke pozuar në kuzhinë me një fustan ngjyrë floriri që i nxjerr në pah dekoltenë.

Në njërën nga fotot asaj i është bashkuar edhe qeni i saj Harley.

Kate Upton aktualisht po punon për një film me titull “The Disaster Artist”, ku do të interpretojë James Franco dhe vëllai i tij i vogël Dave.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel