Ja kush është arritja më e madhe për Beyonce

11/03/2016 00:00

Ajo është një ikonë, muzika e së cilës do të futet në histori, por kjo nuk është ndonjë arritje e madhe për Beyonce.

Në një intervistë të dhënë së fundmi, Beyonce është shprehur se sjellja në jetë e Blue Ivy është arritja e saj më e madhe.

Ylli 34-vjeçar ka folur hapur për revistën “Garage” ku ka treguar gjithçka, nga të bërit nënë deri tek të qënurit një shefe.

Këngëtarja, e cila është shfaqur në kopertinën e kësaj reviste, ka sqaruar se arritjet e saj profesionale kurrë në do të krahasohen me sjelljen në jetë të 4-vjeçares.

Beyonce ka shpjeguar gjithashtu se ka qënë nëna e saj, që i ka krijuar asaj besimin dhe se gjithmonë duhet të jetë mirënjohëse për atë çfarë ka.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel