Bradley Cooper dhe Irina Shayk konfirmojnë lidhjen

10/03/2016 00:00

Aktori i famshëm Bradley Cooper dhe super modelja Irina Shayk nuk po e fshehin më lidhjen e tyre.

Bradley dhe Irina më në fund kanë bërë debutimin e tyre në tapetin e kuq në festën e L’Oreal Red në Paris.

Ata janë parë së bashku shumë më herët, por kanë tentuar që romancën ta mbajnë të fshehur deri tani.

Kjo është dalja e tyre e parë zyrtare, nëpërmjet të cilës çifti ka përgënjeshtruar edhe thashethemet e shumta se Cooper po frekuenton femra të tjera.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel