“Çfarë të vesh sonte?”

09/03/2016 00:00

Emily Ratajkowski ndau me ndjekësit e saj në Instagram një “selfie” nudo, ndërkohë që po mendohej se çfarë të vishte.

24-vjeçarja duket e mrekullueshme në një foto që është frymëzuar nga ajo e Kim Kardashianit e para dy ditëve, që shkaktoi një valë reagimesh në internet.

Emily e shoqëroi foton me këtë shkrim: “Çfarë të vesh sonte?”

Modelja ndodhet aktualisht në Paris për Javën e Modës, ku janë edhe Kendall Jenner, Gigi Hadid dhe Irina Shayk.

FOTO GALERI
2/2

Top Channel