Justin Timberlake urim special për bashkëshorten e tij

05/03/2016 00:00

Edhe pse është shprehur se dashurinë që ndjen për bashkëshorten e tij nuk mund ta shpreh me fjalë duket se Justin Timberlake ia ka dalë shumë mirë, dukë bërë një dedikim të mrekullueshëm.

Këngëtari 35-vjeçar ka bërë një postim dedikuar bashkëshortes së tij, Jessica Biel, në 34-vjetorin e lindjes së saj.

“Gëzuar ditëlindjen e dashur. Nuk mund ta shpreh me fjalë sa shumë e rëndësishme je për mua. Ti je një nënë e mrekullueshme dhe një bashkëshorte që çdokush do e dëshironte. Të dua”.

Top Channel