Jennifer Lawrence, në eksplorim të oqeanit

05/03/2016 00:00

Jennifer Lawrence nuk qëndroi në ceremoni. Aktorja, fituese e çmimit Oskar, ka shijuar pushimet në Bahamas, e veshur me bikini, duke shijuar një birrë dhe duke eksploruar ujërat e ngrohta të oqeanit.

DailyMail ka publikuar fotot ekskluzive të aktores, teksa ndodhet në pjesën e pasme të varkës, për tu zhytur më pas në ujërat e oqeanit duke eksploruar për guacka Conch, një kërmill deti delikat i zonës. 

Sigurisht ajo ka qënë e etur, teksa bukuroshja e zgjuar përdor një shishe plastike për të hapur tapën e shishes së birrës. Pasi ka gjetur disa nga kërmillët e detit, Daily Mail raporton se në varkë ka vijuar festa me mikeshat e aktores 25-vjeçare.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel