Pas detit, Rita zgjedh pishinat në Majemi

30/12/2015 00:00

Rita Ora vazhdon të pushojë në Majemi pas një viti tejet të lodhshëm me projekte të shumta.

Pas problemeve me bikinit të një dite më parë, duket se Rita ka rigjetur qetësinë, këtë herë e shoqëruar edhe nga miqtë e saj të ngushtë, Daisy Lowe dhe Nick Grimshaw, si dhe nga e motra.

Këtë vit, debutimi për herë të parë në jurinë e një “talent-show” muzikor për Rita Orën, si “X-Factor” në Britani, shënoi suksesin më të madh, pasi këngëtarja të cilën ajo e kishte në patronazh fitoi këtë konkurs.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel