Jo keq për të kaluar Krishtlindjet!

25/12/2015 00:00

Ajo është një nga modelet më të hershme të Victoria’s Secret, dhe ka qënë në krye të firmës së të brendshmëve në dekadën e shkuar.

Alessandra Ambrosio ka gjetur rastin për të treguar sërish trupin që i dha famë, teksa xhironte një segment televiziv në Rio de Janeiro, në Brazil.

Duke filmuar një pjesë për Tv Globo, supermodelja 34-vjeçare, është fotografuar e veshur me bikini të zeza, ku theksonte dhe linjat e saj.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel