Plazh në Bahamas me Shanina Shayk

24/12/2015 00:00

Shanina Shaik ndodhet në Bahamas me të dashurin e saj DJ, Ruckus Read dhe nënën e saj Kim Shaik për pushimet e Krishtlindjes.

Modelja 24-vjeçare postoi disa foto në Instagram duke treguar se tashmë i ka nisur pushimet e saj idilike.

Shanina ka treguar trupin e saj perfekt me bikini në disa foto të shpërndara në rrjetin social.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel