Katie Cassidy shijon diellin në Miami

22/12/2015 00:00

Katie Cassidy i thotë lamtumirë motit të ftohtë në pjesën më të madhe të SHBA-ve, duke shijuar diellin në Miami.

Aktorja 29-vjeçare është fotografuar në plazhet e Floridas me bikini, ku treogn dhe format e saj.

Vajza e David Cassidy, i cili ishte ylli i adoleshentëve kur luante në filmin “The Partridge Family në vitet 1970- 1974, megjithatë nuk ishte vetëm. Bashkë me të ishte dhe një mik.

Cassidy ka zgjedhur ti kombinojë mirë edhe aksesorët, teksa kishte vendosur syze aviatori, një varëse ari të Van Cleef & Arples, si dhe bizhu të tjera.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel