Më 6 janar mbush 30 vjeçe dhe është një nga modelet më të famshme në botë.

Por Irina Shayk ka postuar një foto të fillimeve të saj në modelin, një foto me efektet e Polardoit të vjetër, teksa pozon me bikini të kuqe.

Rusja Shayk, e cila aktualisht është lidhur me aktorin 40-vjeçar, Bradley Cooper, tërhoqi vëmendjen me trupin e saj të tonifikuar teksa në atë kohë pozonte për Sports Illustrated. Bëhet fjalë për vitin 2007.

Që nga tetori i këtij viti Irin Shayk është zëdhënësja ndërkombëtare për gjigantin kozmetik L’Oreal Paris.

FOTO GALERI
1/1

Top Channel