“Dy zemra rebele në një divan”

21/12/2015 00:00

E teksa prej ditësh flitet se mbretëresha e muzikës Madonna, është dhunuar fizikisht nga Sean Penn, kur ata kanë qënë të martuar, ajo ka postuar një foto kur ata ishin çift.

“Dy zemra rebele në divan”, shkruan këngëtarja 57-vjeçare në diçiturën e fotos së postuar në Instagram.

“Jam e vetëdijshme për thashethemet që kanë qarkulluar për vite me radhë duke akuzuar Sean për një dhunim fizik ndaj meje, por janë thjesht mashtrime, shpifje dhe janë bërë për një qëllim të keq”, është shprehur Madonna, pasi ka hedhur poshtë akuzat për dhunë fizike ndaj saj.

Top Channel