Komedia franceze “Lojë e Dyfishtë” është shfaqja më e re që është ngjtur në skenën e teatrit “Petro Marko”, në Vlorë.

Sipas regjisorit Jorgaq Tushe, fabula me efekte dhe personazhet e autorit francez Robert Tomas janë e veçanta e kësaj komdeie.

Shfaqja do të jetë një dhuratë për spektatorin vlonjat për fesat e funvitit.

Top Channel