Chrissy Teigen gatuan pa reçipeta

18/12/2015 00:00

Libri me receta gatimi i Chrissy Teigen del pas dy muajsh, por duket që tani se do të jetë një “best seller”.

Modelja postoi disa foto shumë provokuese në Instagram ditën e enjte, ku shihej duke gatuar gjëra shumë të shijshme… pa reçipeta.

Chrissy tregon si hapen petat, por vështirë të shohësh procesin kur 30-vjeçarja është e veshur vetëm me një fustan të zi me dekolte të ekzagjetuar dhe poshtë nuk ka asgjë.

Modelja po pret fëmijën e saj të parë me bashkëshortin John Legend.

FOTO GALERI
1/1

Top Channel