Striptizmi joshës i Abbey Clancy (Video)

16/12/2015 00:00

Kendall Jenner, Gigi Hadid dhe Pamela Anderson kanë qenë pjesë e videove shumë provokuese me rastin e Krishtlindjes dhe të mërkurën ishte Abbey Clancy ajo që u zhvesh për “LOVE”.

Modelja e famshme britanike shihet teksa i heq të gjitha veshjet në videon me regji të Sam Faulkner.

Duke performuar një striptizë shumë joshëse në ritmin e hitit të Kelly Rowland me titull “Work It Plays”, bashkëshortja e futbollistit Peter Crouch i zhvishet krejtësisht para se të shtrihet në një batanije të bardhë dhe të ngrejë këmbët në ajër.

Top Channel