Miley Cyrus tymos hashash në skenë

16/12/2015 00:00

Miley Cyrus njihet si një vajzë që nuk e njeh aspak fjalën turp dhe për këtë arsye nuk duhet të habitemi që këngëtarja e famshme u ngjit në skenë për koncertin e saj të fundit pothuajse krejtësisht nudo dhe u pa të tymoste hashash.

23-vjeçarja ishte në Vankuver për koncertin e radhës së turit të saj Milky Milky Tour.

Miley u shfaq vetëm me një palë mbathje rozë dhe geta transparente me po të njëjtën ngjyrë, ndërsa gjoksin e kishte “mbuluar” vetëm me dy ngjitëse të vogla.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel