Candice, zhytësja më seksi në botë

16/12/2015 00:00

Candice Swanepoel vazhdon të tregojë në mënyra nga më të ndryshmet elegancën dhe bukurinë e saj. Prej disa ditësh, engjëlli i “Victoria’s Secret” ndodhet në plazhet e Karaibeve, këtë herë në St. Barts.

Modelja 27-vjeçare nga Afrika e Jugut ka pozuar si një polumbare seksi, bashkë me modelen tjetër, Stella Maxwell.

Edhe pse me veshje të posaçme për zhytje, Candice dukej tejet seksi me format e saja trupore.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel